ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗДОБУТКІВ ОСВІТЯН ЧЕРКАЩИНИ НА МІЖНАРОДНІЙ АРЕНІ

22-24 жовтня 2019 року  у Київському Палаці дітей та юнацтва за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України відбулася Одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Десята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

Найбільший в Україні професійний форум освітніх і науково-педагогічних інновацій з 2009 року представляє інноваційні досягнення національних і закордонних закладів освіти; експозиції сучасного навчального обладнання і дидактичних засобів, електронних ресурсів, інноваційних програм і рішень для освітнього процесу.

Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 560 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Франції, США, Білорусії, зокрема:

• 97 – закладів вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукових установ, закордонних закладів освіти й міжнародних освітніх агенцій;
  • 329 – закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, обласних і міських органів управління освітою;
  • 110 – закладів професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів);
  • 24 – виробники й постачальники засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для сфери освіти й науки, видавництва, освітні портали.

Роботу виставки супроводжувала змістовна тематична програма. Відбулися  конференції, презентації, семінари, тренінги, круглі столи, педагогічні коучинги, дискусійні панелі освітніх воркшопів, майстер-класи з участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти й представників закордонних закладів освіти, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання з питань упровадження STEM освіти в закладах дошкільної та загальної середньої освіти, змішаного навчання, ефективних форм залучення дітей і молоді з особливими потребами до позашкільної освіти, презентація інноваційних концепцій підвищення кваліфікації і адаптації педагогічних працівників до роботи в умовах Нової української школи, впровадження компетентнісного підходу при осучасненні змісту навчання, інтернаціоналізації освітнього простору як умови ефективної підготовки фахівців світового рівня, застосування сучасного обладнання в освітньому процесі.

Заклади вищої і професійної (професійно-технічної) освіти презентували інновації у впровадженні дистанційної і дуальної освіти, систем менеджменту якості освіти й освітньої діяльності, створених за європейськими стандартами якості вищої освіти, моделей управління і моніторингу з використанням цифрових технологій, нових методик розвитку креативного мислення в особистості, досвіду поєднання навчання з науковими дослідженнями, в розширенні соціального партнерства. Науковці Національної академії педагогічних наук України представляли науково-методичні розробки, монографії, інноваційні проекти, педагогічні технології, підручники, навчальні комплекти з проблем розвитку національної освіти, супроводу сучасних змін в освітній реформі нашої країни.

У рамках проведення Одинадцятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» відбулося нагородження переможців.

Золотою медаллю відзначені:

• відділ початкової освіти комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»;
  • районний методичний кабінет відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації Черкаської області;
  • Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Смілянської міської ради;
  • Золотоніська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Золотоніської міської ради.

Срібну медаль отримали:

• методичний кабінет відділу освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету;
  • Золотоніський районний будинок дитячої та юнацької творчості;
  • Чигиринський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської міської ради.

З бронзою вітаємо

• Дмитрівський  навчально-виховний комплекс «загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Золотоніської  районної  ради;
  • Коврайський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» імені Г.С. Сковороди Плешканівської сільської ради ОТГ Золотоніського району;
  • Подільський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Золотоніської районної ради;
  • Пальмірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради.