Програмні педагогічні засоби

Програмні педагогічні посібники  як засоби сучасної форми навчання.

Виготовлення програмного педагогічного засобу  в програмі Anime studio

Майстер-клас для учителів предметів художньо-естетичного циклу

АВТОРИ:

С.В.Гловацький,

методист лабораторії виховної роботи ЧОІПОПП;

О.П.Михальченко,

учитель музичного мистецтва

Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5

Смілянської міської ради

Можна констатувати, що в даний час формується вітчизняний фонд комп'ютерних програм для загальноосвітньої школи. Комп'ютерні програми пропонуються розробниками у вигляді педагогічних програмних засобів (як окремих ПС, так і пакетів) з методичними та інструктивними матеріалами або включаються в комп'ютерний курс. Запропонований майстер-клас розроблений для учителів предметів художньо-естетичного циклу. У ньому аналізується сучасний стан застосування програмних засобів у процесі навчання, а також у позакласній роботі. Подана робота містить методичні рекомендації щодо розробки педагогічних програмних засобів або систем для вчителя та учня, зокрема виготовлення програмного педагогічного засобу  в програмі Anime studio.